Będziemy bardzo wdzięczni, za dodanie opinii na temat naszych usług.
Składamy serdeczne podziękowania właścicielowi Panu Dawidowi Ząbek i wszystkim pracownikom Firmy "Ząbek'', za pełen profesjonalizm jak również osobiste zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej Śp. Barbary Bednarz. Dziękujemy Państwu za dodatkowe akcenty pogrzebu, które bardzo pozytywnie nas zaskoczyły, jak również nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii. Z czystym sumieniem polecamy Państwa usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy Państwu dalszych sukcesów. Z wyrazami uznania Robert i Agnieszka Bednarz
Robert i Agnieszka Bednarz
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu jak i wszystkich spraw związanych z tym smutnym wydarzeniem ,polecamy innym tak solidną firmę.
Dariusz Lachowski
W imieniu całej rodziny chcieliśmy Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy Ireny Krawczyk. Dziękuje za profesjonalną fachową pomoc i obsługę za dokładność i staranność w każdym calu oraz za wspaniałych pracowników, którzy do końca ceremonii służyli pomocą. Dziękuję za pięknie przygotowane kwiaty i wieńce. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ. Z poważaniem Barbara Chara i Danuta Wąsik. Będziemy polecać Państwa Usługi Pogrzebowe znajomym i rodzinie. Bardzo dziękuję za zamówioną mszę świętą.
Barbara Chara
W chwili gdy odchodzi od nas ktoś bliski naszemu sercu bez względu na wiek, trudno trzeźwo spojrzeć na wszystko wokół i tym bardziej samemu wszystko zorganizować. W imieniu rodziny Floras składam na ręce Właściciela Pana Dawida Ząbek serdeczne podziękowania dla absolutnie wszystkich współpracowników Firmy, którzy pomogli nam zorganizować uroczystość pogrzebową mojej Śp. mamy ...dosłownie od A do Z a nawet więcej. Rodzinna Firma Ząbek to Firma godna polecenia i zaufania. Kompleksowa,profesjonalna, przemiła,kompetentna i niesamowicie empatyczna załoga i ich wspólna praca składają się na ten sukces. Dziękujemy Państwu za wszystko ,jak również za piękny list od Firmy i zamówioną Mszę Świętą. Dziękuję i pozdrawiam w imieniu rodziny Floras ,życząc Państwu by wasza Rodzina Firma przynosiła dasze sukcesy. W imieniu rodziny Floras... Teresa Floras
Teresa Floras
Serdeczne podziękowania dla Właścicieli i Pracowników Centrum Pogrzebowego w Tarnobrzegu za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy i Żony w dniu 26.07.2016 r.. Byliście Państwo pomocni, wrażliwi i kompetentni. Rodzina
Rodzina Henryki Dąbrowskiej
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamy, babci i prababci Julii, która odeszła pozostawiając po sobie pustkę nie do wypełnienia. W tych trudnych dla nas chwilach nieocenioną pomocą i wsparciem dla bliskich pogrążonych w bólu byli Właściciele i pracownicy Firmy Ząbek - fachowi, dyskretni, służący pomocą i poradą i co nie zdarza się często obdarzeni ogromem empatii. Byli jak członkowie rodziny, a nie jak ludzie tylko wykonujący swoją pracę - za wszystko jeszcze raz wyrażamy swą wdzięczność.
Rodzina Kępów i Piskurów
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na bardzo wysokim poziomie. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe.
Robert Pinzuł
Dziękujemy! Jako klienci Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu składamy serdecznie podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Parokrotnie przyszło nam korzystać z usług Waszego Zakładu Pogrzebowego za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu pieniądze stanowią drugorzędną rolę – mimo ceny, którą zapłaciliśmy za usługi – ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na wysokim poziomie.W imieniu rodziny i bliskich zmarłego Józefa składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić Wasze usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziekujemy również za zamówioną Msze Św.w intencji zmarłego.
Rodzina Statuchów
Serdecznie dziękuję za bardzo profesjonalne usługi i zamówioną Mszę Św. w intencji mojej Ś.P. Siostry.
IRENA SZYRMER
Wraz z całą rodziną chciałabym bardzo podziękować wszystkim pracownikom Państwa firmy za bardzo uroczysty, elegancko i bardzo profesjonalnie, a przy tym z wielką serdecznością zorganizowany pogrzeb mojej Mamy, Stanisławy Sołtyka, który odbył się w Koprzywnicy 31.03.2016 roku. Szczególnie dziękuję obu Paniom, z którymi byłam w kontakcie telefonicznym (Sandomierz) i osobistym (Koprzywnica) za ogromną pomoc w przygotawaniach do pogrzebu. Jestem bardzo wdzięczna za zamówienie Mszy Świętej w intencji mojej Mamy.
Córka Stanisławy Sołtyka
W imieniu całej mojej rodziny chciałam Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu w dniu 31.03.2016 w Koprzywnicy. Dziękujemy za wszystko serdecznie a szczególność za okazaną empatię oraz fachową pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.
Maria Gryglak
Bardzo dziękuję za perfekcyjną oprawę pogrzebu Mamy, który odbył się 12.03.2016r w Ożarowie.Rodzina i znajomi zauważyli różnicę między Waszą obsługą a firm miejscowych, oczywiście na korzyść Waszej firmy. Muszę przy tym wspomnieć o wspaniałym kontakcie przesympatycznych młodych właścicieli - Pana Dawida i Jego cudownej Żony, pozdrawiamy Was serdecznie.
Wiesław Rys
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej matki
STAWNICKA GRAŻYNA
Serdecznie dziękujemy Państwu za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszego brata i wujka SP.Wiesława Rojka.Dziękujemy za zaangażowanie,fachowość i wsparcie duchowe oraz za zamówioną Mszę Święta w intencji zmarłego.Z pewnością polecimy Państwa Firmę innym którzy chcą pożegnać bliskich w ostatniej drodze.Jeszcze raz bardzo dziękujemy
Chmielewska Dorota
W imieniu całej naszej rodziny składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizowaniu uroczystości pogrzebowej. Dziękujemy również za zamówioną mszę św. za tatę.
Rodzina Sarzyńskich
Dziękuję za sprawne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy oraz informacji. Dziękuję również za zamówioną mszę św. w intencji zmarłej Mamy. W trudnych chwilach można liczyć na Państwa firmę. Pozdrawiam, Anna K.
Anna K
Dziekuje za profesionalno usluge naprawde polecam.
Tomasz Pawlowski
Słowo dziękuję to za mało,aby wyrazić zadowolenie za profesjonalną i perfekcyjną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty Ś.P. Juliana,która odbyła się dn.14.01.2016r. Dziękowałem już Państwu telefonicznie. Robię to jeszcze raz za pośrednictwem strony,aby mogły to przeczytać osoby, jeśli przyjdzie im wybrać firmę, która godnie i z wielkim zaangażowaniem od A do Z zorganizuje ceremonię pogrzebową.Jesteście godni polecenia, potraficie zadbać o każdy szczegół,jak mało kto.Dziękuję z całą rodziną za wszystko. Mimo wielkiego smutku w tym dniu Wasz profesjonalizm pozostanie na długo w pamięci.
Sławek z rodziną
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm. Każdemu polecamy. Usługi państwa firmy sprostają oczekiwaniom każdej rodziny znajdującej się w tak trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego kochanego brata Jakuba Fryza
rodzina Fryzów
Dziękujemy z całego serca w imieniu całej rodziny Krystyny Grędzińskiej za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej, która odbyła się 06.01.2016r. Państwa firma jest godna zaufania i polecenia innym. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Świętą. polecamy wszystkim, którzy są w potrzebie Z wyrazami szacunku. Pozdrawiamy.
Marysia
Dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu oraz zamówioną mszę w intencji mojej mamy Teresy Miłek. W imieniu całej rodziny składam podziękowania całej firmie Ząbek.
Iwona Kochanek
Dziękujemy za starannie przygotowany pogrzeb oraz fachową obsługę.
Rodzina Mików
Witam ! 23 grudnia 2015 roku był dniem w którym żegnaliśmy Mieczysława Kosterskiego męża, tatę , brata , wujka. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej, za pełny profesjonalizm, za dokładność i staranność w każdym calu. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe. Bardzo dziękujemy !
Marianna , Antoni, Wojciech Kosterscy
Jeżeli poszukujecie Państwo ludzi, którzy taktownie, godnie i z szacunkiem towarzyszyć będą Waszym bliskim w ostatniej ziemskiej podróży, a z Waszych ramion w tych trudnych chwilach zdejmą ciężar profesjonalnego przygotowania uroczystości pogrzebowej - to znajdziecie ich w Centrum Pogrzebowym P. Jana Ząbka. Dziękujemy.
Ewa i Grzegorz Mika
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu w dniu 30.10. 2015. Dzięki fachowej i profesjonalnej Państwa obsłudze było nam łatwiej przejść przez ten trudny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i z pewnością będziemy polecać państwa usługi. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Rękas
Irena i Stanisław Rękas
Serdecznie dziękuję Firmie ZĄBEK za profesjonalną organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 27 września 2015 roku. Sprawność działania, takt, zaangażowanie właściciela firmy i jej pracowników wzbudziły podziw wszystkich, którzy przyszli i przyjechali z wielu stron Polski żeby pożegnać mojego tatę. Myślę, ze jesteście przykładem godnym do naśladowania, bowiem potrafiliście w tak trudnych chwilach okazać szacunek zmarłemu i jego rodzinie oraz zaznaczyć swoją obecność na tyle ile było to niezbędne. Dziękuję również za zamówienie Mszy Św. w intencji zmarłego i zapalony znicz na na jego grobie. To wszystko razem świadczy o tym, że Firma ZĄBEK potrafi działać w sposób etyczny i a jej pracownicy cechują się wrażliwością niezbędną do świadczenia usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. z wyrazami szacunku Grzegorz Połeć - sekretarz powiatu ostrowieckiego.
Grzegorz Połeć
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej kochanego taty Kazimierza Dziwólskiego.
Córka Wiesława z rodziną
Serdeczne podziękowania dla firmy Pana Jana Ząbka za obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty w dniu 02 września 2015 roku.Całość ceremonii była zorganizowana perfekcyjnie i profesjonalnie, z dużą dozą taktu i wyrozumiałości w tych trudnych dla nas chwilach.\r\nJeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i napewno będziemy polecać usługi Państwa Firmy Pogrzebowej .
Barbara Rewera
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Krzysztofa. Za zamówioną mszę św serdecznie dziękuję
Gorycka Teresa
Bardzo dziękuję za empatię i profesjonalizm w ostatniej drodze mojej mamy.
Grażyna Lebiest
serdecznie dziekuiemy zakladowi pogrzebowemu w organizowaniu pogrzebu 9 .07.2015 kochanego taty JANA WENDRA
Dzieci
W imieniu całej rodziny, serdecznie dziękuję za obsługę ceremonii pogrzebowej i towarzyszenie z tak wielkim szacunkiem w ostatniej drodze mojej Mamy Łucji Pyszczek. Dziękuję za pomoc okazaną przez pracowników Państwa firmy i pełen profesjonalizm. Dzięki Państwa staranności, mogliśmy się w tak trudnym dla nas czasie skupić na zadumie i modlitwie. Jesteśmy wdzięczni za zamówioną Mszę Św. Z wyrazami szacunku, rodzina Wierzbickich i Pyszczków
Zofia Wierzbicka z rodziną
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę uroczystości pogrzebowych naszej zmarłej mamy Janiny Peryt w dniu 04.07.2015 w Tarnobrzegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez państwa usług. Będziemy polecać państwa firmę znajomym.
Rodzina Perytów
Witam. W imieniu najbliższej rodziny zm. Jacka Abram chciałam podziękować za piękną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Ojca. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, dlatego też będę polecała Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, jeżeli tylko ktoś zapyta o tego typu usługi. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Monika Schabowska
W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizację pogrzebu 15.05.2015.Okazali Państwo pełen profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszej babci .Będziemy polecać Państwa usługi .
Beata W.
W imieniu rodziny i swoim serdecznie dziękuję, za świadczone usługi w ostatniej drodze mojego taty (2012r) jak i teścia(2015r). Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż w tej firmie człowiek traktowany jest z wielkim taktem i pełnym profesjonalizmem. Państwa usługi sprostały wymaganiom, załatwiliście za nas po prostu wszystko. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim. Nie dość, że miło i profesjonalnie to i sporo taniej niż u konkurencji.
Ewa
Centrum pogrzebowe Jan Ząbek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie spotkaliśmy się wcześniej, nawet ze słyszenia, z takim profesjonalizmem, kompleksowością usług. Centrum pogrzebowe Jan Ząbek wyróżnia się spośród konkurencji poprzez docenianie człowieka, a nie jego pieniędzy - przykładem jest m.in. praktyka zamawiania Mszy Św. za zmarłego czy wieniec w imieniu firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez firmę i z pewnością polecamy ją wszystkim, którzy chcą godnie pożegnać bliskiego bez wydawania z tej okazji fortuny,jak dzieje się to u konkurencji. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy od rodziny Ostrowskich.
Rodzina Ostrowskich
Dziękujemy w imieniu całej rodziny za profesjonalne zorganizowanie i przebieg uroczystości pogrzebowej Śp. Adama Bartyzel która odbyła się 24.04.2015r. w Kościele N. M. P. w Sulisławicach. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Dziękujemy za mszę św. i znicz z Waszego Centrum, jesteście godni zaufania i polecenia. Pozdrawiamy rodzina Bartyzelów.
Rodzina Bartyzelów
Serdecznie Państwu dziękuję w imieniu rodziny mojego zmarłego Ś.P. Taty, Zygmunta Lipca, którego pogrzeb organizowaliście Państwo w dniu 11.04.2015 r. Choć od początku byłam przekonana, że dołożycie wszelkich starań, by ceremonia była godna i dobrze zorganizowana - Wasz profesjonalizm, takt i zwykła ludzka życzliwość przeszły moje i całej rodziny oczekiwania. Na wysokim poziomie jest każdy element usługi. Najbardziej jednak ujmuje zachowanie pracowników, dla których szefostwo jest chyba dobrym przykładem. Ja czułam, że nasze potrzeby i oczekiwania są dla Was naprawdę ważne, a ludzi po prostu szanujecie. Za to jestem niezwykle wdzięczna. Serdecznie dziękuję Panu Janowi, Pani Dorocie i Panu Wojtkowi Tetrowi. W tych trudnych chwilach ważne było, że nasz Tatuś miał piękny, godny pogrzeb, co podkreślali uczestnicy. Chcę dodać, że w tym roku byłam na 3 pogrzebach, organizowanych przez inną firmę z Sandomierza i żaden nie miał tak sprawnej organizacji i oprawy, jaką zapewnia Wasza firma. Dobra opinia i renoma to najcenniejszy kapitał każdej firmy, a Wy naprawdę zasługujecie na to, żeby o Was powiedzieć " Dobra, solidna Firma". Dziękuję za wszystko i mszę św. w intencji naszego kochanego Taty. Elżbieta Wereszczyńska z rodziną.
Elżbieta Wereszczyńska
W imieniu całej rodziny serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 08.04.2015 w parafii Olbierzowice. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Drogiego Taty.Będziemy polecać państwa Usługi, ponieważ okazali Państwo pełny profesjonalizm,dokładność i staranność. Dziękujemy Z wyrazami szacunku Rodzina Maciągów.
Rodzina Maciągów
W tak trudnym dla nas okresie, jakim jest śmierć najdroższej nam osoby, znaleźliśmy w firmie Centrum Pogrzebowe Dawid Ząbek nieoszacowaną pomoc. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Firma godna zaufania i polecenia. Z poważaniem Rodzina Judów
Rodzina Judów
W imieniu naszej całej rodziny pragniemy wyrazić swoje podziękowanie za profesjonalne i pełne wsparcia podejście, które otrzymaliśmy w państwa zakładzie w tak trudnych dla nas okolicznościach. Na szczególną uwagę zasługuje fachowość, życzliwość i dyspozycyjność pracowników, a zwłaszcza Pani Izy, która pełniła funkcję doradcy i opiekuna rodziny. Wszystkie szczegóły były konsultowane i uzgadniane tak, że czuliśmy się wyjątkowo. Kompleksowość świadczonych usług, na każdym etapie usługi pogrzebowej były dla nas cenną pomocą i wsparciem. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Św.
RODZINA RYSZARDA KRÓLA
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Księdza Stanisława. Na każdym etapie tego bolesnego dla nas faktu, jakim jest odejście bliskiej osoby spotkaliśmy się z wyrozumiałością, taktem, kulturą, zaangażowaniem każdej z osób które zaangażowane były we wszystkie czynności godnego spoczynku. Jeszcze raz z serca gorąco dziękuję.
Rodzina Misiaków
Serdecznie dziękujemy za doskonałą organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty oraz za pamięć i zamówioną mszę świętą w Jego intencji. Jesteśmy mile zaskoczeni starannością zorganizowania pogrzebu w tak krótkim czasie. Dla nas to ogromna pomoc w tych trudnych chwilach. Z wyrazami podziękowania Rodzina Orłowskich
Rodzina Orłowskich
Serdecznie dziękuję za jakość usług Państwa firmy w dniu tak trudnym i ciężkim dla całej naszej rodziny dziękujemy serdecznie za pamieć i zamówioną mszę świętą naszej mamy. Będziemy polecać państwa Usługi i fachowa pomoc w tak ciężkich chwilach dla każdej rodziny. Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy.Rodzina zmarłej Heleny.
Rodzina Heleny Zając
Witam, Chcieliśmy bardzo podziękować za tak profesjonalną i kompleksową organizacje pogrzebu dla naszej Mamy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pastwa firmę. Pierwszy raz się spotkaliśmy z taką profesjonalną obsługą ceremonii pogrzebowej, uważamy że jesteście najlepszą firmą pogrzebową w Sandomierzu i okolicach. Chcieliśmy również podziękować za zamówienie Mszy Św. za naszą Mame. Będziemy polecać Panstwa usługi pogrzebowe naszym znajomym i rodzinie. Dziękujemy Bardzo. nRodzina Nowakowskich.
Rodzina Nowakowskich
Witam . Serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w tak krótkim czasie. Odejście kogoś bliskiego jest dla rodziny wydarzeniem przykrym, dlatego w tym okresie zapominamy o ważnych sprawach związanych z pogrzebem, wasza firma zajęła się wszystkim perfekcyjnie, dopięła wszystko na ostatni guzik. W pamięć ludzi zostało nie tylko zmarła ale cała ceremonia pogrzebowa i oprawa jaką wasza firma świadczyła . A zwłaszcza że państwa firma wykonała usługę z dala od Sandomierza. Dziękujemy bardzo jesteście godni polecenia .Rodzina Węgrzynów - Adamczyków
Rodzina Węgrzynów
Ogromne podziękowania za profesjonalizm i pomoc w bardzo trudnych chwilach. Serdecznie Państwu dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Taty.
Rodzina Jastrzębskich
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowanię Państwu za organizację pogrzebu w dniu 02.02.2015r. oraz fachową pomoc, pełny profesjonalizm oraz podejście do nas w chwilach ciężkich dla naszej rodziny. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Wronów
RODZINA WRONÓW
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm. Każdemu polecamy. Usługi państwa firmy sprostają oczekiwaniom każdej rodziny znajdującej się w tak trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Drogiego Taty. Danuta Smalarz
Danuta Smalarz
Koniec roku 2014 był dla nas ciężkim przeżyciem, człowiek w takiej chwili czuje się zupełnie bezradny. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej, za pełny profesjonalizm z jakim do tej pory nie spotkaliśmy się, za dokładność i staranność w każdym calu. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe. Dziękujemy za wszystko serdecznie Z wyrazami szacunku Rodzina Błasiaków
Rodzina Błasiaków
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej w dniu 05.01.2011 r. - w ostatniej drodze życia płk. Jerzego Jaworskiego.
siostra Teodozji Jaworskiej wraz z rodziną z Poznania
witam. Nazywam się Teresa Półgrabia świadczyli Państwo nam usługi w ostatniej drodze życia mojej mamie w dniu 16.12.2014 roku w Dwikozach. W imieniu całej mojej rodziny pragnę Państwu podziękować za organizacje i fachową pomoc w tak trudnych chwilach dla mnie , braci i całej rodziny . Pokazali Państwo profesjonalizm czym byliśmy mile zaskoczeni. Dziękujemy bardzo będziemy polecać wasz USŁUGI POGRZEBOWE. Dziękujemy z całego serca RODZINA PÓŁGRABIÓW I MAZURÓW
RODZINA PÓŁGRABIOW I MAZURÓW
Serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w tak krótkim czasie. Odejście kogoś bliskiego jest dla rodziny wydarzeniem przykrym, dlatego w tym okresie zapominamy o ważnych sprawach związanych z pogrzebem, wasza firma zajęła się wszystkim perfekcyjnie, dopięła wszystko na ostatni guzik. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem państwa dokładności i staranności. Na pewno będziemy polecać Państwa firmę. z wyrazami podziękowania, Rodzina Zielińskich
Rodzina Zielińskich
Witam serdecznie. Nazywam się Jolanta Sobowiec świadczyli Państwo nam usługi w ostatniej drodze życia mojej teściowej w 06.11.2014 w Sandomierzu. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu i fachową pomoc w tak trudnych chwilach dla rodziny.Okazali Państwo pełny profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. jeszcze raz serdecznie dziękujemy i będziemy polecać państwa Usługi Pogrzebowe naszym znajomym i rodzinie. Dziekujemy bardzo. rodzina Sobowiec
Jola